Servis řídících jednotek motoru

Řídící jednotky motoru mají na starost komplexní chod motoru za jízdy a jejich poškození může způsobit, že se váš vůz stane nespolehlivým. Nabízíme profesionální služby v oblasti servisu řídících jednotek motorů, přehrávání softwaru jednotek v případě jejich trvalého poškození do repasované, ať už po nehodě, fyzickém poškození nebo po poškození vlivem zkratu.

Díky letitým zkušenostem a nejmodernějším technologiím dosahujeme skvělých výsledků při opravách špatně fungujících řídících jednotek motoru. Je naší prioritou dokázat jednotku opravit, než ji měnit za jinou. Bohužel v krajních případech může nastat situace, že je jednotka neopravitelná. Pro tento případ máme naskladněné profesionálně repasované jednotky, do kterých před instalací do vozu nahráváme data z původní řídící jednotky. Následně vše pečlivě testujeme a po úspěšných zkouškách jednotku instalujeme do auta.

San-Diego-Diagnose-Check-Engine-Light
Webp.net-compress-image - 2019-04-29T013153.462

Servis řídících jednotek ABS/ESP

Řídící jednotky ABS/ESP mají na starost hlavně naši bezpečnost a z části také jízdní komfort. Jejich závada nemusí vždy nutně znamenat odstavení vozidla, ale vždy se může jednat o snížení bezpečnosti jízdy a jejich servis nebo výměna se stává nevyhnutelným. Do servisu přijímáme všechny typy jednotek osobních, dodávkových i nákladních vozidel.

Servis řídících jednotek automatické převodovky

K nejčastějším příčinám poruchy jednotky automatické převodovky patří chyby ve složitých algoritmech, které zajišťují plynulou a komfortní jízdu vozidla. Některé režimy nebo přenosy se nemusí zapnout a začnou se projevovat kopy, otřesy, nárazy apod. při změnách rychlostního stupně. Často z těchto důvodů dochází k přepnutí převodovky do nouzového režimu a na palubní desce se rozsvítí kontrolka poruchy.

Vhledem k faktu, že seznam možných příčin poruchy jednotky automatické převodovky je velmi široký, tak samotná diagnostika poruchy může být velmi náročná a je tak určena výhradně odborníkům s praxí, kteří ví, co dělají a mají potřebné vybavení. U nás je vše zmíněné samozřejmostí.

San-Diego-Diagnose-Check-Engine-Light

Díky opravě řídící jednotky u nás místo koupě nové ušetříte až několik desítek tisíc Kč!